aplikacja wedding partyW wielu przypadkach na przestrzeni planowania imprezy weselnej, przyszli nowożeńcy wynajdują różnorodnego rodzaju atrakcje na uroczystości weselne. Z reguły są to fontanny z czekolady czy też z alkoholem, pokazy pirotechniczne, wypuszczanie lampionów, czy crazy booth, czyli szalona budka itp. Aktualnie za pośrednictwem aplikacji telefonicznej na smartfony z systemem android oraz iOS jesteśmy w stanie zagwarantować nadzwyczajną atrakcję. I to nie tylko w dzień przyjęcia weselnego, ale poprzez cały okres urządzania do tego jakże ważnego dnia.

Wedding Party – komu to potrzebne ?

Wedding Party to aplikacja tak samo dla przyszłej młodej pary, jak i wszystkich gości.

Trzeba zarejestrować w poprzez tę aplikację swojego szykowanego przyjęcia weselnego i od tego momentu przyszli młodzi mogą:

-umieścić wszelakie informacje dotyczące organizowanego przyjęcia weselnego. Czyli datę, miejsce, porę, mapę dojazdu itp. i tak dalej
-umieścić swoją historię, w jaki sposób się zaznajomiliście i generalnie jak doszło do tego co właśnie zamierzacie, to znaczy do zawarcia związku małżeńskiego a także przyjęcia weselnego.
-poprosić wszystkich gości za pomocą email bądź też sms-em
-wrzucać swoje foty

Dla zaproszonych gości, którzy zarejestrują się z wykorzystaniem tej aplikacji przygotowane jest:

    -profil zaproszonego gościa w którym każdy gość może napisać trochę więcej o sobie. Dzięki temu biesiadnicy mają szansę zapoznać się już przed ślubem, dzięki czemu będą pewno bardziej zintegrowani.
    -możliwość dostępu do wszystkich informacji publikowanych przez przyszłą Parę młodą, a także możność komentowania na szczegółowo do tego zamysłu przygotowanej tablicy (ang. dashboard)
    -publikowanie fotografii, które biesiadnicy wykonają zarówno podczas przygotowań jak i samego zawarcia związku małżeńskiego oraz przyjęcia weselnego.
    -możność wymiany zdań z zaproszonymi gośćmi (można np. radzić się czy ów weselny zespół muzyczny będzie atrakcyjny, bądź ta kreacja ślubna się podoba i tak dalej)

Po ślubie i przyjęciu weselnym Para młoda może te wszystkie zdjęcia posegregować w albumie planowo przyszykowanym w aplikacji Wedding Party i użyczyć ów album wszystkim którym zechcą.

Takie nieprofesjonalne zdjęcia z perspektywy gości weselnych, a nie profesjonalnego fotografa, zapewne spowodują wszystkim niezłą zabawę w czasie przeglądania.

Oczywiście absolutnie aplikacja ta nie ma na celu zastąpienia fotografa, który stworzy fachowy reportaż z uroczystości ślubnych oraz wesela. Ma jedynie być dodatkową atrakcję na wesele, ot taką ciekawostkę.

źródło: haliskaband.republika.pl